A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

KeepMan - Homing


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/04/2013

2013-04-17T16:48:55

jo sje ti kerka mos u munu me qu ferrka,
ntekst je ti fejker kur munohesh mu bo gangsta,
hajde nhood tem kqyre qysh perdoren hekrat,
shkup veni jem ku per pak tshkon jeta,
Qair Serov Gazibab tu i pshtjell head-at,
dellat bohen nrrug tjejtin ven edhe temat,
inspirohem nbllok high shum me havera,
me 1 jack 2 got kur na sheh e din kush jena,
don mu bo si une djal i mir ti si ki rreshtat,
rimat e mija i nij shpesh te hejterat,
kllak motherfucker kur fol keq,
fol tamon per thes tgjuj nvardar si qen,
kshtu qe tlutna mos ma tesh e din
kush o "le best" fuck "le rest",
kush i rras ngjep kush i jep i dhin per lek,
fuck u biatch jo more ti ski rep,
krejt undercover se shkupi po vjen ...
karikaturat e hip hopit na i qesum jasht,
run mos u nal edhe mshele se pe han,
kerkujt nuk pi han se qka thu e qka ban,
hip hopin e ki tlagt ty nuk tdhez as 1 takt,
fuck ??? hip hop revolution real rrug rima demolition click clack bum efekti i kti fllowi demton,
ky osht veq fillimi ky tipi kurr srrin me qaq hapi i par nket tem,
keepman in da house amatera ju rraus ??? pe doni rast,
po met vertet sje i aft,
truni sta pranon niveli jem osht shum nalt lekt si numroj veq bitat qe ti thras,
ku jeni tash kon e kom mas hup motherfucker ???
Peace,
Shkupi (Ilirida)


Ky tekst u dërgua nga arben
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019