A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

KeepMan - Shkupit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/08/2017

2017-08-11T00:00:00

Këngë e albumit:

"Specimen"


Mir se vini Welcome you gevenue
Shkup Veri i represent for my city
Prej djesh Belgjik e Lozan ke ni
Keepman n'vendlindje tash e ki
kthehem prap na hoodit t'kalter met Shkupit
me ni got postdot tjetren weed smoke it
njeri i rruges , keq punt me kllubin fjala jem pe shtin mu ni keq gllupin
po normal ku kari met shti me kcy kur e zeza tka hy dost si tyt en vi
Cair veni jem mesazhin tem me pidh skank xen e tytjen
qaj qe hip hop bjen qe 15 vjet tu qu pa ni kop flex nterr e n'terr spllifi gjeth PURE PA FILTER


REF x8
Kallxom cili pi Shkupit
ta nxjerri hip hopin pi hoodit ?

Cili Cili ?


Ky tekst u dërgua nga JETMIR Shkup
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019