A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

KeepMan - Eagle  (Feat. S4MM)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/09/2017

2017-09-13T15:59:34

Featuring

S4MM

Këngë e albumit:

"Specimen"


S4MM verse:

A e nite paniken qe e bon,
Far panike be thirre ambulancen,
Une e ekipa just keepin' it chill,
Mu marr me neve kta jo se kan shancen.
She`s mah frends kta jon krejt pussy,
Fuck dat gunshit un maj uzi.
I got dat bam bi**h um pret hoodi,
Ti munesh mu kon akullorja jo gucci.
Mos guxo ti mem rrejt te ftyra,
pare tu bo ndy menyra,
ika se mpret mu detyra
Komercin sma len natyra e ftyra,
2x
I got many men trying to do me wrong but i dont give a f**k
I got 10 bi**hes i can f**k but thats not enough


Ky tekst u dërgua nga anonimmKartolina (1)

2018-01-04 23:41:47
I got dat bam bi**h um pret hoodi,
Ti munesh mu kon akullorja jo gucci.

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019