A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

KeepMan - Champs Elysée  (Feat. Butch)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2017

2017-10-19T10:40:44

Featuring

Butch

Këngë e albumit:

"Specimen"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Champs Elysée" kënduar nga KeepMan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga KeepMan i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019