Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kejsi Tola - Me Ke Mua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  67

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2018

Komente

1 🔥

01/10/2018

2018-09-30T23:00:00+00:00

Di që njerëzit largohen kur je keq
Ata që të donin kur ishe mirë
Por une jam këtu për ty njeriu im
Në çdo ditë tënden të vështirë

Shoqëria sa më rrallë në telefon
Ku janë miqtë e vjetër pse s’na kujtojnë
Të largohen më mirë që të gjithë
Se m’ke mua shpirt im

Ti m’ke mua, m’ke mua
Të largohen që të gjithë shpirti im
Se m’ke mua

Të dua
Të dua
Të dua

Mërzitem edhe unë me ty ndonjëherë
Më shumë për gjëra koti që nuk kanë vlerë
Por e gjej gjithmonë një formë më fal të them
S’të gënjej dot përmendësh ti më njeh

Dhe kur për një kohë të gjatë nuk jemi parë
Dhe atëherë kur njerëzit na kanë ndarë
I falenderoj unë që të gjithë
Se ma shtuan dashurinë

Ti m’ke mua, m’ke mua
Të largohen që të gjithë shpirti im

Se m’ke mua
Të dua
Të dua
Të dua

Deri n'fund të jetës
Une ia kam dhën premtimin vetes
lutem cdo mengjes per ty
te jesh mire te jemi te dy

ti mke mua
mke mua
te largohen qe te gjith shpirti im
se mke mua
te dua
te dua
te dua


Ky tekst u dërgua nga van15Kartolina (5)

15
11
3
9
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kejsi Tola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet