A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

"Milka” E Kelit Bën “Nomin” Nëpër Rrjetet Sociale


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[28-01-2017]
Keli, këngëtari me traditë të "bombardimit" të atmosferës aty ku merr pjesë, sapo ka hedhur në treg videoprojektin më të ri "Milka". Ashtu si u paralajmëruam, nuk doli, sespe "Milka" po mbretëron nëpër të gjitha rrjetet sociale me shumë vrull. Normalisht se për gjithë këtë kanë merita bashkëpunëtorët, fillimisht vetë Keli i cili ka dhënë idenë e tekstit, muzikën Përparim Qaili, producent Arif Ibishi, menaxher Ejup Shabani, miksim të Ylber Qailit, dhe studio Meti. "Millka" ashtu si vetë titulli, është e veçantë, ndaj ju ftojmë ta shijoni e shpërndani!...
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

      Keli - Milka [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiber


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019