A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

1 Milion Euro Për Kelin Nga çokollata Milka?!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11
[07-02-2017]
Një shumë prej një milion eurosh, si shenjë respekti për 1 milion klikime në You Tube, kompania e çokollatës Milka i ka bërë surprizë artistit tonë Kelit për klipin e tij të ri "Milka". Kjo dhuratë "uragan" ka bërë që Keli të jetë personazhi më i përfolur, sepse ai provokoi me një foto të hedhur në facebook, e përflitet se ky postim i tij vjen pas shpërblimit të madh. Mbetet vetëm të presim konfirmimin e artistit për gjithë çka ka ndodhur!
 (Arsim Kolari Teksteshqip.Com)

Dergoi: arsimdiber


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019