Më mbaj mend (për 1 muaj)


Keli - Hiphop Tallava

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hiphop Tallava".
3. Video është e këngës "Hiphop Tallava", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - Hiphop Tallava  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

12/10/2015

2015-10-12T16:22:40+00:00Me Hiphop Tallava
djem e qika dojn meba sefa
kshtu po lypin tri e treja
kshtu po kallet ajde atmosfera.

refreni
Ajt me lujt aman aman
e ajde na aman aman
me hiphop meu knu tallava
ajt me lujt aman aman
e ajde na aman aman
me hiphop meu knu tallava.

Nuk ka dert ajt nuk ka gajle
se po knojna tallava me kajde
per kullera u kall atmosfera.

E ajde ajt ta kallim sonte
ani diskoteken ani diskoteken
veq me kang e valle shok
ta kalojm na jeten
veq me kang e valle shok
ta kalojm na jeten
e luni luni shok aman
ajde ju me qefe
ah luni luni shok
ajde ju me qefe
qa paska nis o Keli meju knu me qefe oh
qka paska nis o keli me ju knu me qefe
amaaaaaaan oooooooof amaaaaaaan.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet