Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Keli - Malli Me Ka Marr

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Me Ka Marr".
3. Video është e këngës "Malli Me Ka Marr", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - Malli Me Ka Marr  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"U Kall"

Këngë e albumit:

"S'muj Me Tjeter"

Komente

Asnjë Koment

02/07/2012

2012-07-02T20:03:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Malli Me Ka Marr" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhezahir Elezi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Se kam qare pa t`kallzu,
sa shum jam tu hjek.

Se kjo zemer ka duru,
tash po don me vdek(2x).

Nje bylbyl qe ma knon kengen,
s`pushon tu vajtu.

Ne vetmi kur me ke lanun,
spo t`vjen keq per mu (3x).

Tash kam mbetur ne vetmi,
sdo t`kendoj un per ty.

Nje bylbyl tash le t`kendoj,
sbashku zerin tja ndegjojm.

Nje bylbyl qe ma knon kengen,
s`pushon tuj vajtu.

Ne vetmi kur me le lanur,
spo t`vjen keq per mu (3x).

Shum te deshta mori vajz,
tash prej meje je largu.
Zemren time ma ke marr,
mos te vjen ty keq per mu (5x).Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet