Më mbaj mend (për 1 muaj)


Keli - Tung Moj Shqiptari

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tung Moj Shqiptari".
3. Video është e këngës "Tung Moj Shqiptari", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - Tung Moj Shqiptari  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"U Knaqem"

Komente

Asnjë Koment

01/08/2013

2013-08-01T10:25:25+00:00ka qellu kjo dit e bardh
pritem moj nane du me ardh
boll kem nejt n’gurbet te zi
si me kan mbyll ne dry

tung moj shqiptari
mir se vim ne shpi
jena ausllandera
po me zemer kuq e zi(x2)

ja nis dasma me dasmor
jan mledh nipat ne oborr
dridhet toka n’kater an
o gezohu bab, gezohu nan

tung moj shqiptari
mir se vim ne shpi
jena ausllandera
o me zemer kuq e zi(x2)

mir se vini, mir se vini
ju vllaznie, ju vllaznie
ta shpeshtojm aman
ket lirie
krejt shqiptart aman o
kuq e zie
edhe kur ju knon o keli
kadal dale, o kadal dale
qysh ja kem zanat
hajdi me adet
o per shoqni
dojna me kall krejt


Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet