Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Keli - Her Me Zemer Her Pa Zemer


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2011

2011-07-14T11:35:55

Këngë e albumit:

"Agallar, Pashallar"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Her Me Zemer Her Pa Zemer" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...