Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Larg Larg Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Larg Larg" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Beesy - Larg Larg

Smuj met fal dashni
Smujm mu kthy na dy
Mun me gjet si un
Po Un sja vlen met pas ty
Veq ti mke vra veq ti
Zemra ngelen zi
Koha um jep tdyten munsi
Un Muj mu qu prap Njet mu kthy
Pe ndalim kohen
Po jo mu kthy mo na dy
Nrrug te ndara ndajm kujtimet
E marr gjysen un gjysen ti

Gjysen un gjysen ty
I ndajm kujtimet
Po Jo mu kthy mo na dy

Ref.
T'besova mlendove
Shkatrove ni dashuri
M'pranove u largove
Pse tani po don mu kthy
Tash larg larg prej meje ri
larg larg prej meje ri
Veq larg larg larg larg
Larg larg prej meje ri
E ndalim kohen
Po jo mu kthy mo na dy
I ndara ndajm kujtimet
Po jo mu kthy mo na d

Ne syt e mij
kujtimi i vetem ishe ti
Sot Sy per sy
ti sun um del mu sy per sy

Qa mbone ti
Uroj dikush tjeter ta boj ti
Kan me tu kthy
Ca mbone mu dot bohet ty
I ndajm kujtimet
Por Jo mu kthy mo na dy
Marr gjysen un merr gjysen ti
A Jo mu kthy mo na dy
kan me tu kthy
Cdo te keqe qe me bane
Ka me tu kthy
Jo dashnia po mekatet
ka me tu kthy
Cdo te keqe qe me bane
Ka me tu kthy
ty kan me tu kthy

Ref.
T'besova mlendove
Shkatrove ni dashuri
M'pranove u largove
Pse tani kerkon mu kthy
Tash larg larg prej meje ri
larg larg prej meje ri
Veq larg larg larg larg
Larg larg prej meje ri
E ndalim kohen
Po jo mu kthy mo na dy
I ndara ndajm kujtimet
Po jo mu kthy mo na dy

Shpresim Veseli - Larg Larg

-Nga buzet e tua krejt fjalet jan than e tash 2 minuta per mu nuk i ndan nje here ki fol ndryshe tash ndryshe e vepron qka po ndosh me mu me nuk te intereson
ref 2x
-Larg je larg nga syt e mi s`qenka shkru te jem me ty mamir gur te isha ba dhe me sy ma s`te kisha pa.
- Sa embel ke fol sa embel ke qesh dikur ishe engjull veq per interes nje her ke fol tash ndryshe vepron qka pondodh me mu ma nuk te intereson.
ref 2x
Larg je larg nga syt e mi s`qenka shkru te jem me ty ma mir gur te isha ba e me sy ma s`te kisha pa.

Meda - Larg Larg

Do Te Mbulojn Gjethet
Parkun Tone Te Vjeter
N'Tavolinen Tone
Do Vi Dikush Tjeter.

Do t'na Djeg Malli
Larg Do Te Jemi Shum
Une S'dot, Vi Tek Ti
Ti S'dot Vish Tek Un

Ref: 2x
Larg Larg Do Te Jemi
Asnje Fjale Nuk Do Ta Themi
Do Ti Rujme Kujtimet N'Zemra
Pa Permend Asgja Me Emra.

Do Te Mbulojn Gjethet
Parkun Tone Te Vjeter
N'Tavolinen Tone
Do Vi Dikush Tjeter.

Do t'na Djeg Malli
Larg Do Te Jemi Shum
Une S'dot, Vi Tek Ti
Ti S'dot Vish Tek Un

Ref: 2x
Larg Larg Do Te Jemi
Asnje Fjale Nuk Do Ta Themi
Do Ti Rujme Kujtimet N'Zemra
Pa Permend Asgja Me Emra.

Ref: 2x
Larg Larg Do Te Jemi
Asnje Fjale Nuk Do Ta Themi
Do Ti Rujme Kujtimet N'Zemra
Pa Permend Asgja Me Emra.

Larg Larg Do Te Jemi
Asnje Fjale Nuk Do Ta Themi
Do Ti Rujme Kujtimet N'Zemra
Pa Permend Asgja Me Emra.

Larg! Larg!


Publikimi: 01/12/2009Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0


Keli - Larg Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Larg".
3. Video është e këngës "Larg Larg", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.