Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Hajde Ta Bojna Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

Je Extravagante, E Bukur, Elegante
Asgje Me Teper Jo Nuk Du.
Je Femer Ideale, Shum Speciale
Hajde Sonte Zemer Kalle. Luj Me Mu.

REF.:
Hajde Ta Bojna, Na Ta Bojna
Na Si Po Dojna, Po Dojna.
Hajde Ta Bojna, Na Ta Bojna
Na Si Po Dojna, Po Dojna.

Je Extravagante, E Bukur, Elegante
Asgje Me Teper Jo Nuk Du.
Je Femer Ideale, Shum Speciale
Hajde Sonte Zemer Kalle. Luj Me Mu.

REF.:
Hajde Ta Bojna, Na Ta Bojna
Na Si Po Dojna, Po Dojna.
Hajde Ta Bojna, Na Ta Bojna
Na Si Po Dojna, Po Dojna.Renditja: Top 200
Publikimi: 23/01/2016


Keli - Hajde Ta Bojna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ta Bojna".
3. Video është e këngës "Hajde Ta Bojna", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 1