Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Keli - Falma Zemren Tende  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/07/2017

2017-07-27T11:31:47+00:00

Muzika:

Ylber Qaili

Teksti:

Keli

Këngë e albumit:

"Fustani"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Falma Zemren Tende" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Keli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet