Më mbaj mend (për 1 muaj)


Keli - Të Dua 2019
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Dua 2019".
3. Video është e këngës "Të Dua 2019", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Keli - Të Dua 2019 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Orkestrimi:

Ylber Qaili

Teksti:

Keli

Video Produksioni:

Jehona

Këngë e albumit:

"Babo"

Komente

Asnjë Koment

07/06/2019

2019-06-07T16:16:08+01:002X
DU DU DU SA SHUM TE DU
PA TY JETEN NUK E DU
DU DU SA SHUM TE DU
GJITHCKA JE PER MU.

2X
HEY ZEMER JETA IM
PA TY NUK KA KUPTIM
HEY ZEMER JE GJITHCKA
PER SHPIRTIN TIM.

2X
DU DU DU SA SHUM TE DU
PA TY JETEN NUK E DU
DU DU SA SHUM TE DU
GJITHCKA JE PER MU.

2X
HEY ZEMER JETA IM
PA TY NUK KA KUPTIM
HEY ZEMER JE GJITHCKA
PER SHPIRTIN TIM.

2X
DU DU DU SA SHUM TE DU
PA TY JETEN NUK E DU
DU DU SA SHUM TE DU
GJITHCKA JE PER MU.

2X
DU DU DU SA SHUM TE DU
PA TY JETEN NUK E DU
DU DU SA SHUM TE DU
GJITHCKA JE PER MU.

Muzika: Ylber Qaili
Teksti: Keli
Orkestrimi: Ylber Qaili
Video Produksioni: Jehona
4

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë