Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly Clarkson - I'm An Ugly Girl Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Wanna go for a ride?
sure Ken!
well forget it!

I'm an ugly girl my face makes you hurl
Sad I have it I should bag it
Acne everywhere unwanted facial hair
I'm a relation to frankenstein's creation

Ur so ugly u disgust me
I'm a bland homly girl all alone in the world
I'm as flat as a board, thin and lanky
Your a dog and a troll were u hit by a train
Don't go near u cuz ur breath is skanky
Don't get touched I'm afraid cuz guys say I'm an eye sore (ooh ooh)

I'm an ugly girl my face makes you hurl
Sad I have it I should bag it
Acne everywhere unwanted facial hair
I'm a relation to frankenstein's creation

Ur so ugly u disgust me (boo hoo hoo yea)
Ur so ugly u disgust me ( ooo ooo ooo ooo)

O let's go out and have some fun
I'm sorry but ur 2 damn ugly
o screw u ken!Nuk kemi video për këtë këngë.
Kelly Clarkson - I'm An Ugly Girl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm An Ugly Girl".
3. Video është e këngës "I'm An Ugly Girl", por nuk këndohet nga Kelly Clarkson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly Clarkson:


Komente 0