Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly Clarkson - Some Kind Of Miracle Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Prayed for an angel
To come in the night
And shine some sweet light on me
Found only strangers
Then you came to me
Just when IÂ’d given up, you gave me love
My world was tumbling down
You turned it around baby

You, youÂ’re some kind of miracle
You are, youÂ’re a miracle to me

Sweet revelation
That look in your eyes
Your touch in the night
I find the sweetest salvation
In your arms baby
Warm as the morning sun, your tender love
Came and just lifted me up
Look what youÂ’ve done baby

Chorus

You brought joy to my heart
I found love in your arms
See what youÂ’ve done to me
You set my soul so free
You came and you gave me the love that I need

You, youÂ’re some kind of miracle
You are, youÂ’re a miracle, a miracle to me
Baby you are, a miracle to meNuk kemi video për këtë këngë.
Kelly Clarkson - Some Kind Of Miracle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Some Kind Of Miracle".
3. Video është e këngës "Some Kind Of Miracle", por nuk këndohet nga Kelly Clarkson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly Clarkson:


Komente 0