Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Arbereshe - U Jam Nje Vllahe E Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

U jam një vlahe bukurë
Një vlahe penemene
Çë kam një miljë delietë
Dhe pesëqindë dhitë
Ulku të hai delietë
Çakau të hai dhitë
Nisem dhe vete në Janin
Vete n'oda të beut
Mirë e mirë
Mirserdhe vlahëzë !


Kenge Arbereshe - U Jam Nje Vllahe E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Jam Nje Vllahe E Bukur".
3. Video është e këngës "U Jam Nje Vllahe E Bukur", por nuk këndohet nga Kenge Arbereshe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Arbereshe:


Komente 0