Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Gjakovare - Lulzoi Fusha, Lulzoi Mali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Lulzoi fusha, lulzoi mali
Bukuri ka dalë n’dynja.
I: Ku m’je kon që m’ka marrë malli
Sytë e mi janë mbush me vaj. :I
Po vetë nana: - Ku kam djalin?
Ku kam djalin ku ka mbetë?
Ai ka vdekë e ka mbaru’
Vorri i tij ju ka rrafshu’!Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Gjakovare - Lulzoi Fusha, Lulzoi Mali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulzoi Fusha, Lulzoi Mali".
3. Video është e këngës "Lulzoi Fusha, Lulzoi Mali", por nuk këndohet nga Kenge Gjakovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Gjakovare:


Komente 0