Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Gjakovare - Kah Dera Të Erdha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

I: Kah dera të erdha
Për me t’pa njiherë. :I
I: Je e buk’ra vashë
Si lulat n’pranverë :I
Aman, aman!
Gjithnji në kujtime
Veç për trupin tand
Mendoj sytë e zi-e
Vetullat gajtan,
Aman, aman!
Era ka pushu’mun
Bylbylat këndojnë.
Eja pra e dashun
Zemrat t’i bashkojmë!
Aman, aman!Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Gjakovare - Kah Dera Të Erdha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kah Dera Të Erdha".
3. Video është e këngës "Kah Dera Të Erdha", por nuk këndohet nga Kenge Gjakovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Gjakovare:


Komente 0