Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Mesuesja Jone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  84

Hyn mësuesja midis nesh
ashtu,porsi një prind
Dhe na ngjan kur buzëqesh
Si një rreze bashk kur lind

Mirësia nuk ka skaj
Mjalëton dëshirat tona
Na rrit shpresën fjala e saj
si rrit krahët dhe shqiponja

Dhe oas i frymëzimit
ështe për ne
Klasa jonë burim gëzimi
Si guaska që perlën fsheh


Ky tekst u dërgua nga medina

Kenge Per Femije - Mesuesja Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mesuesja Jone".
3. Video është e këngës "Mesuesja Jone", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 2