A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Kenge Per Femije - Dallendyshja Dhe Qukapiku


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  35

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/12/2014

2014-12-16T08:58:32

Nje Trumcak harrakat guxim mori ne pranvere pa u bere hic merak shkon nje cerdhe qe ta zere.
Gje e rralle si perralle kete Pranvere Trumcaku yne dhe pse kishte syt ne balle Dallendyshes i zu shtepine.
Dallendyshja porsa mberrin u habit nga mendte e kokes ajo se harron shtepine dhe pse vjen nga fundi i botes.
Pyet veten Dallendyshja.
-Mos kam gabuar adrese.
-Jo, kur mergova ketu kisha nje foleze.


Ky tekst u dërgua nga Denada
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019