Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Nëpër Shtyllat E Telefonit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  10

I: Nëpër shtyllat e telefonit
Zogjët po këndojnë.
Hapa, hapa u afrova
Sa zanin t’ju ndëgjoj. :I
Ref.:
Of aman, of aman
Pse s’ma qan hallin që kam?
Of aman, of medet
Ç’po m’del shpirti o në siklet!
U bu-bu ç’i bana vedit!
Ngela në vetmi.
Do të tret si shkuma e detit
Para syve t’mi.
Ref.:
Of…
A ndëgjoni ju o shokë?
Ndëgjoni ç’po ju them:
- Prej merakut hiqni dorë,
Se bahi verem!
Ref.:
Of…


Kenge Popullore - Nëpër Shtyllat E Telefonit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëpër Shtyllat E Telefonit".
3. Video është e këngës "Nëpër Shtyllat E Telefonit", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0