Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Të Kërkova Ditë E Natë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  10

I: Të kërkova ditë e natë.
E ç’më lodhi rrugë e gjatë.
Për ty bahem zog me krah
Dashuria - mall i zjarrtë! :I
Ref.:
E jotja jam, i imi je
O një jetë me ty më duket pak!
E jotja jam, i imi je
Dhe s’dua kurr të të humbas!
Sa herë të shof me sy veç flas
Zemra ime sa nuk plasë
Qetësoje për një çast
Shpirtin tim unë t dhash’.
Ref.:
E jotja…Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - Të Kërkova Ditë E Natë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Kërkova Ditë E Natë".
3. Video është e këngës "Të Kërkova Ditë E Natë", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0