Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Po Të Pres Akoma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

I: Më prit, më prit dhe pak
Sa t’them nat’n e mirë.
Dritaren lene hapë
Xhan, o shpirti im! :I
Ref.:
I: Po të pres akoma
Po të pres akoma
Akoma, akoma, akoma! :I
Dritaren ti s’ma hape
Dhe s’më le një takim.
Ti fike jetën tande
Dogje shpirtin tim.
Ref.:
Po…
Dritaren unë se hapa
Se më shikon mamaja
Dhe më thotë: “Sa shpejt
Ty t’ka zanë sevdaja.”
Ref.:
Po…Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - Po Të Pres Akoma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Të Pres Akoma".
3. Video është e këngës "Po Të Pres Akoma", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0