Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Esmerka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

I: Esmerka, o moj esmerka,
Esmerka o s’më flet me gojë. :I
I: Pa dilë pak, moj, pa dilë pak
Pa dilë pak o të shof një çikë! :I
Esmerka, o moj esmerka
Emerka o s’ma bën me dorë.
Pa dil pakë, pa dil pakë
Pa dil pakë o më fol me gojë!«Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - Esmerka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Esmerka".
3. Video është e këngës "Esmerka", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0