Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Kush Niset Me Bo Sevda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  21

Kush niset me bo sevda
Në moshën e pleqërisë?
Mjer atë që e rren mendja
Kujton vitet e rinisë

Pleqërinë askush s'e don
Zemra kurrë nuk e pranon
Del një rrudhë e del një thinjë
Koha ikën, mosha shkon.

Asaman moj lule rremit
Me at shtat posi selvi
More n'qafe te gjith miletin
Na tranove pleq e t'ri


Kenge Popullore - Kush Niset Me Bo Sevda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Niset Me Bo Sevda".
3. Video është e këngës "Kush Niset Me Bo Sevda", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 1