Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Si Yll Drite N’pritë T’kam Dalë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Si yll drite n’pritë t’kam dalë
Ti erdhe si hana more djalë.
Ti je n’zemrën time përgjithmonë
Jetë të bukur bashkë do t’kalojmë.
Ref.:
Eja djalo të këndojmë
Zemrat tona t’i bashkojmë.
Të këndojmë, të këndojmë
Për ardhmërinë tonë.
Për ty gjithmonë djalë unë këndova
Si zog mali fluturova.
Dhe bylbylat prap po këndojnë
Jetën më të bukur t’ kalojmë.
Ref.:
Eja…Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - Si Yll Drite N’pritë T’kam Dalë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Yll Drite N’pritë T’kam Dalë".
3. Video është e këngës "Si Yll Drite N’pritë T’kam Dalë", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0