Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Në Kujtime Isha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Në kujtime isha
Isha tuj mendu’.
Dëgjova bylbylin
Kangën tuj këndu’.
Ky bylbyl në degë
Kangës po ia thotë.
Kërkon dashuni
Dashuni n’këtë botë.
Fjalën se të due
Po ta them nga zemra.
Sot e deri në vdekje
Do të jesh e jemja.
Nuk due premtime,
S’due avantura.
Por due t’vërtetën
Fjalën që të due.Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - Në Kujtime Isha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Kujtime Isha".
3. Video është e këngës "Në Kujtime Isha", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0