Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Kjo Dashnia Mua Me Shkoj Kot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

a tkujtohet ajo mramja
kur une ty te pata thane
ruju zemer nga dashnia
se nje dite do te gjesh belane
o ki kujdes ti more quno
jam e re e eshte gjynah
ruju gocen ti bre quno se te iken
e ste vjen ma
ah kjo dynja zot sa yje ka

refreni2x
qaj zemer qaj zemer
qaj e mos pusho
qaj se kjo dashnia lale mua me shkoi kot

sa i hidhur qenka fati robit nuk i vjell perhere
robit nuk i vjell perhere
kur i vjen sahati zemer fati te troket ne dere
o ki kujdes ti more quno
jam e re e eshte gjynah
ruju gocen ti bre quno se te iken
e ste vjen ma
ah kjo dynja zot sa yje ka

refreni2x
qaj zemer qaj zemer
qaj e mos pusho
qaj se kjo dashnia lale mua me shkoi kot


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - Kjo Dashnia Mua Me Shkoj Kot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Dashnia Mua Me Shkoj Kot".
3. Video është e këngës "Kjo Dashnia Mua Me Shkoj Kot", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0