Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Te Shqiperise Se Mesme - Artizane E Lumës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

I: Artizane e Lumës je
Shoqen tande nuk e gjej. :I
I: Natë e ditë në vek punon
Qylyma t’bukur prodhon. :I
Ref.:
I: Cucë lumjane
T’lumshin du’rët-e!
Artizane
End qylymat-e! :I
Ti punon pa u lodhun-e
Me gëzim në vekun-e.
Lule t’bukra ti qëndisë
Mori lulja e Malësisë.
Ref.:
Cucë…Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Te Shqiperise Se Mesme - Artizane E Lumës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Artizane E Lumës".
3. Video është e këngës "Artizane E Lumës", por nuk këndohet nga Kenge Te Shqiperise Se Mesme.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Te Shqiperise Se Mesme:


Komente 0