Më mbaj mend (për 1 muaj)


Trio Darabuka Vjen Hovshëm Me “Mi Amore”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
[17-03-2016]
Grupi i famshëm i darabukave nga Tetova "Trio Darabuka" sapo ka publikuar projektin më të ri, e që është kënga më e fundit e Ermalit dhe Kidës "Mi amore". Hiti i padiskutueshëm i këtij viti vjen në versionin "cover" e inçizuar dhe përpunuar me darabukë në mënyrë shumë profesionale. Ky hit po risjell dy djemtë e talentuar fuqishëm, të cilët përveç kësaj kënge do të sjellin edhe disa projekte të reja të cilat janë hitet e fundit të këngëtarëve shqiptarë.
 (Blerand Rexhepi - Teksteshqip.Com)

Dergoi: arsimdiber
Komente mbi këtë artikull