A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ldk Stars - Nje Vizion Dhe Nje Qellim

Teksti i këngës:

(Kenga zyrtare e Fushates se LDK-se Feat. Andosi, Kthjellu, Xuxi, Jehona Sopi, Vesa Luma, Dj Blunt & Real 1)

shpresa nuk heshte me nje vullnet qe triumfon per ardhemerin
per kombin tone me dy rini per atedheun tone me imazh te ri
nje histori shume te lashte ti nderojm te paret tane
se bashku jemi me te forte se kurre
besojme dhe fitojme ne lidhjen tone

ref..
nje vizion dhe nje qellim te bashkuar
te fitojm me dashuri dhe me krenari zemren e kam gjithmon tek ti popolli im

kemi nje enderr qe premton nje dite
qe na bashkon
do te jetojme dhe do te ndertojme shtetin tone me te ri ne evropeeee

nje shprese qe nuk heshte me nje qellim me vizion drejte botes se lire
jemi te pathyyeshem dhe te pandarshem per ty kosove

nje vizion dhe nje qellim te bashkuar

te fitojm me dashuri dhe me krenari zemren e kam gjithmon tek ti
te fitojm me dashuri dhe me krenari zemren e kam gjithmon tek ti popolli im popolli im

nje vizion dhe me krenari zemren e kam tek ti

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019