A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

RTV21 Stars - Vendi Im


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  136

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/02/2013

2013-02-28T16:01:04

Featuring

Besnik Qaka

Featuring

Edi Krasniqi (Edi)

Featuring

Genta Ismajli

Featuring

Jehona Sopi

Featuring

Shkumbin Kryeziu

Featuring

Elida Kryeziu

Featuring

Eliza Hoxha

Featuring

Hekuran Krasniqi

Featuring

Adelina Thaçi

Featuring

Genc Prelvukaj

Featuring

Nora Istrefi

Featuring

Florin Kelmendi

Featuring

Enkela Bisha

Featuring

Machiato Band

Featuring

Nexhmi Mehmeti (Nexhi)

Featuring

Leonora Jakupi

Featuring

Vesa Luma

Featuring

Naim Abazi

Featuring

Rona Nishliu

Featuring

Edona Llalloshi

Featuring

Gili

Featuring

Naim Krasniqi


(Florim Kelmendi)
Se cdo njeri i lindur ketu
e ka nje yll ne qiell
dhe çdo njeri porsi femi
nje enderr e mban ne gji
prandaj jetoje cdo moment
mos le askush ta shkel
ngriti duart lart ne qiell
dhe thuaj me ze te larte

(Ref: Te gjith kengetaret)
Eshte VENDI IM!
THUAJE!
VENDI IM!

(Valentina Saracini)
Se cdo femi i lindur ketu
e ka nje yll ne qiell

(Naim Krasniqi)
dhe cdo njeri porsi femi
e mban nje enderr ne gji

(Gili)
prandaj jetoje cdo moment
mos e le askush ta shkel

(Edona Llalloshi)
ngriti duat lart ne qiell
dhe thuaj me ze te larte

(Ref: Te gjith kengetaret)
Eshte VENDI IM!
THUAJE!
VENDI IM!

(Rona Nishliu)
Cdo gje qe e kam
Cdo gje do te jap
Cdo gje per vendin tim do bej
qe cdo njeri te jetoj i lire

(Naim Abazi)
Se cdo femi i lindur ketu
e ka nje yll ne qiell

(Vesa Luma)
Te rritet e ne shpirt te mbaj
nje shprese per vend me diell

(Leonora Jakupi)
mos u dorzo me shpirt kendo
tregohu kush je ti

(Negjmi Mehmeti)
dhe thuaje me ze te lart
se ky eshte vendi im

(Machiato Band)
Se cdo femi i lindur ketu
e ka nje yll ne qiell

(Enkela Bisha)
per plot me yje vendi im
S´i don dhe t'ren e sjell
SHIT
(Besnik Caka)
dhe cdo njeri tashme e di
se fjala mori vlere

(Nora Istrefi)
vizion i ri qe rrug hap sot
hap shteg per ardhmeri

(Ref: Te gjith kengetaret)
Eshte VENDI IM!
THUAJE!
VENDI IM!

(Genc Prevlukaj)
je shpresa je dielli
ti je andrra je qielli
je nderi je gezimi
je forca je shqetsimi
vendi im je besimi
e konaku besa gjaku
je fjala e fisit
je tradita e bajrakut

(Adelina Thaci)
(ooooooooooooooooooo)

(Miloti)
je shpresa je dielli
ti dhe andrra edhe qielli
je nderi je gezimi
je forca je shqetsimi
vendi im je besimi
e konaku besa gjaku
je dhe fjala e fisit
je tradita e bajrakut

(Hekuran Krasniqi)
Se cdo femi i lindur ketu
e ka nje yll ne qiell

(Eliza Hoxha)
dhe vendi im ka njerez plot
si zogj shperndar ne bote

(Elida Kryeziu)
hajde dhe nisu Mos nguro
kthehu te trego

(Shkumbim Kryeziu)
dhe thuaje me ze te lart
se ky eshte vendi im.

(Ref: Te gjith kengetaret)
Eshte VENDI IM!
THUAJE!
VENDI IM!

(Jehona Sopi)
Cdo gje qe kam cdo gje do t´jap
Cdo gje per vendin tim do bej
qe cdo njeri t´jetoj i lire

(Ref: Te gjith kengetaret)
Eshte VENDI IM!
THUAJE!
VENDI IM!

(Genta Ismajli)
Cdo gje qe kam cdo gje do t´jap
Cdo gje per vendin tim do bej
qe cdo njeri t´jetoj i lire

(Ref: Te gjith kengetaret)
Eshte VENDI IM!
THUAJE!
VENDI IM!

(Edi Krasniqi)
Cdo gje qe kam cdo gje do t´jap
Cdo gje per vendin tim do bej
qe cdo njeri t´jetoj i lire!!


Lyrics submited by Edison Krasniqi   deacejku22   ARBERGECI8
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019