Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngëtarë të Ndryshëm - Dola N'penxhere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I

2x
dola npenxhere aman aman
syrin kur ta pashe o
2x
qova i gote raki aman
mashallah te thashe

II

2x
mashallah te thash aman aman
mashallah te thash e
2x
cuni eshte i vogel aman aman
sa ka ra nevdae

III

2x
dola npenxhere aman aman
me syrin e zi
2x
o spo mundem me te than
nty jam ra ndashnie


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Këngëtarë të Ndryshëm - Dola N'penxhere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola N'penxhere".
3. Video është e këngës "Dola N'penxhere", por nuk këndohet nga Këngëtarë të Ndryshëm.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0