A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kengetare Te Ndryshem - Boll Ka Fol' Kulla


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/10/2010

2010-10-13T13:21:19

Muzika & Orkestrimi:

Ilir Tolaj

Video Produksioni:

Pixels Production


Mos m'u mërzit, kulla ime
Nga ky shi që derdhët lum
Ty të deshta përtej vdekjës
Kështu dashurova unë

Përtej jetës ty të desha
Por kurrë një fjalë nuk ta thashë
Dorën n'zemër për krye shnosh
E sofrën bosh ta lashë

Naj-na-na-naj-na-na
(multiple times)

Në mes t'flakës kush u dogjë?
Tri plagë për të s'janë asgjë
Mos u mërzite kulla ime, u dogja njëherë e s'digjëm më

Unë besoj në pisha t'blerta, dushkun kur mali e veshë
Trimin që n'luftë u vra, gëzoje kullë e bëje t'qeshë

Mos m'u mërzit, kulla ime
Flake sahatin n'harrim
Se unë besoj më shumë n'dashurinë pa fund e pa fillim

Mos m'u mërzit, kulla ime
Nga ky shi që derdhët lum
Ty të deshta përtej vdekjës
Kështu dashurova unë

Naj-na-na-naj-na-na
(multiple times)

2x
Mos m'u mërzit, kulla ime
Flake sahatin n'harrim
Se unë besoj më shumë n'dashurinë pa fund e pa fillim

Mos m'u mërzit, kulla ime
Nga ky shi që derdhët lum
Ty të deshta përtej vdekjës
Kështu dashurova unë


Ky tekst u dërgua nga Fatos Avdyli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019