A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kosovas Philanthropists - Hand To Hand


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2014

2014-07-04T09:12:22

Featuring

Eliza Hoxha

Featuring

Roderika Ukelli

Featuring

Alma Bektashi

Featuring

Genta Ismajli

Featuring

Dafina Zeqiri

Featuring

Xuxi

Featuring

Arba Abrashi

Muzika:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Eliza Hoxha


Kenga humanitare "Hand to Hand" do te jete hymn i kampit veror per femije jetim, me nevoja te vecanta dhe ne kushte te veshtira ekonomike te te gjitha komuniteteve ne Kosove.

Kompozimi: Florent Boshnjaku

Teksti: Ilirjana Rizaj dhe Eliza Hoxha

Pjesmarres: Eliza Hoxha, Roderika Ukelli, Alma Bektashi, Genta Ismajli. Dafina Zeqiri, Naim Bunjaku-Xuxi, Berat Miftari, Aferdita Paqarada, Arba Abrashi, Luisa Boshnjaku, Lyra Zajmi, Alba Morina, Donika Hyseni, Shkumbin Tafilaj, Elta Mehmeti, Nart Mehmeti dhe Xixellonjat.

Video e punuar nga produksioni ne Kosove: Vegim Hashimi, Kushtrim Kadriu, Arion Rizaj dhe postprodukcioni ne New York, nen udheheqjen e Hana Shehu-t.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019