A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Per Nënën

Fjale E Arte,fjala Nene

Kur hapa syte
Nje gje thashe
Nene
Kur thashe fjalen e pare
Nje fjale thashe
Nene
Vite dhe shekuj
S'me la ta harroj fjalen Nene
Me te kam qeshur
Me te kam qare
Me the kam then fjalen e pare
Fjale sheruese me rrjedh nga zemra
E vetmja ne bote per ne
Fjala nene

- poem written by Keona Gaxherri


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019