A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Keti

Ver Beni Yalnızlığa ➡ Më Jep Vetminë

 Turqisht ➡  Shqip
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »


Ver Beni Yalnızlığa

Sağımda Solumda
Belli ki sen varsın
Nereye çevirsem yüzümü seni gördüm
Odamda duvarda
Asılmış aşkımız
Sessizce başlasın son şarkımız
Artık anladım bu bizim son dansımız
Ver beni yalnızlığa
Koy beni düşen yağmurlara
Akıp gitsin hatıralar
Boş sokaklarda
Düşün beni düşün beni
Şarkılar ağladığında
Son bir selam söyle
Ver beni yalnızlığa
Koy beni düşen yağmurlara
Son bir selam söyle yalnızlığıma
Yavaşça silinip giderken kokun yastıklardan
Her ieyde sen varsın senleydi baharlarım
Aşk oyununu zor kazanmak düğümlü
şansımız
Sessizce başlasın son şarkımız
Artık anladım bu bizim son dansımız
Ver beni yalnızlığa
Koy beni düşen yağmurlara
Akıp gitsin hatıralar
boş sokaklarda
Düşün beni düşün beni
Şarkılar ağladığında
Son bir selam söyle
Ver beni yalnızlığa
Koy beni düşen yağmurlara
Son bir selam söyle yalnızlığıma

Ver beni yalnızlığa
Koy beni düşen yağmurlara
Akıp gitsin hatıralar
boş sokaklarda
Düşün beni düşün beni
Şarkılar ağladığında
Son bir selam söyle
Ver beni yanlızlığa
Koy beni düşen yağmurlara
Ver beni yanlızlığa
Şarkılar ağladığında
Son bir selam söyle yanlızlığıma


Më Jep Vetminë

Është e qartë
që je kudo rreth meje
të shikoj kudo që kthej fytyrën
dashuria jonë varet
në muret e dhomës sime
lëre këngën tonë të fundit të fillojë në heshtje
tani e kuptova që ky është kërcimi ynë i fundit
më jep vetminë
më bëj mua shiun që bie
lëri kujtimet të rrjedhin
ne rrugët bosh
mendo për mua mendo për mua
kur këngët qajnë
më përshëndet për herë të fundit
më jep vetminë
më bëj mua shiun që bie
përshëndete për herë të fundit vetminë time
ndërkoh që aroma jote ngadalë zbehet në jastëkun tim
ti je në gjithcka burimi im ishte me ty
është e vështirë për të fituar mbi lojën e dashurisë jemi te pafat
lëre këngën tonë të fundit të heshtur
tani e kuptova që ky është kërcimi ynë i fundit
më jep vetminë
më bëj mua shiun që bie
lëri kujtimet të rrjedhin në rrugët bosh
mendo për mua,mendo për mua
kur këngët qajnë
përshëndete për herë të fundit

më jep vetminë
më bëj mua shiun që bie
lëri kujtimet të rrjedhin në rrugët bosh
mendo për mua,mendo për mua
kur këngët qajnë
përshëndete për herë të fundit
më jep vetminë
më bëj mua shiun që bie
lëri kujtimet të rrjedhin në rrugët bosh
mendo për mua,mendo për mua
kur këngët qajnë
përshëndete për herë të fundit

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019