Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kevi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Shtator 2015, Kevi publikon videoklipin "Ke Lind Per Mua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

T4k

Net 11

Lum Dakaj

Rolly

Franc Koruni

Contraband Gotti

Agon Latifi

Mario Beats

Ekrem Bislimi

Fredi

Tags: Kevi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet