Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kidda & Capital T - Magji Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  34

[REF. KIDDA:]
O si me magji
o si me magji
zemren ma more ti
zemren ma more ti
o si me magji
o si me magji
zemren ma more ti
o si me magjiii
o si me magji
o si me magji
zemren ma more ti
zemren ma more ti

[CAPITAL T:]
SE ZEMREN TI MA MORE
edhe shpirtin tem e ki
kejt si me magji
ca po ndodh se di
ca po ndodh nuk e di
se m'erdhe ti pa prit
si dhurat pej qiellit em ke pik
syve t'mi ti u dhe drite
ma msove fjalen ''DASHNI''
dikush si une qe s'ka dit
tash jemi babe ti babe u babe
hic kerkush sun hyn mes neve
tash jemi babe ti babe
hic kerkush sun hyn mes neve
deri sa t'kam jet e fuqi
une ty kom me t'mush DASHNI
se sa here t'shoh n'sy osht...
si me bo MAGJI e di

[REF. KIDDA:]
o si me magji
zemren ma more ti
zemren ma more ti
o si me magji
o si me magji
zemren ma more ti
o si me magjiii
o si me magji
o si me magji
zemren ma more ti
zemren ma more ti

[KIDDA:]
YAYAYAYAYAYA
O Yeah kallxom a jem okay
i dhash kohe ti e gjuve posht kejt
mos bon fore ti fore tash ti
MAMA ti vec thuma heyyyyy
zemer ti ca po menon
ti pse po vonon
t'thirri t'thirri n'telefon
koha iken koha shkon
hajde zemre vec takom sikur ishim ne n'ballkon yeeee
zemer ti ca po menon
ti pse po vonon
t'thirri t'thirri n'telefon yeeyyyy
koha iken koha shkon
hajde zemer vec takom sikur ishim ne n'ballkon yeeee

[CAPITAL T:]
SE JETEN UN S'E SHOH PA TY
VETEN UN S'E SHOH PA TY
PASHA KTA DY SY
TI E DIN QE NUK T'LO UN NUK T'LO
SE JE-JENA VEC NA DY
EDHE JETEN UN E DHO PER TY
eeeeee
TI E DIN
TI E DIN
SIKUR ME MAGJIIII

[REF. CAPITAL T & KIDDA:]
o si me magji
o sikur me magji
zemren ma more ti
O si me magjiii
o si me magji
o si me magji
zemren ma more ti
zemren ma more ti


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Kidda & Capital T
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/06/2021
Muzika: RZON
Video Produksioni: Cinegr8
Mix: Rzon Music
Master: Lorenc Alija - Avaxus
Directed: Valon AziriKidda & Capital T - Magji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Magji".
3. Video është e këngës "Magji", por nuk këndohet nga Kidda & Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

13
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kidda:


Komente 6