A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kida

Tags: Kida, Kidda, Orhidea Latifi

Vendlindja: Rahovec    Jeton dhe vepron në        Mosha: 20 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Kida është një këngëtare shumë e njohur dhe këndon kryesisht Pop. Këngëtarja Orhidea Latifi është pjesë e OnRecords dhe të gjithë e njohin si Kida. Ajo jeton në Prishtinë me prindërit e saj. Më datë 11 Janar 2014, Kida publikon videoklipin "Murder". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Soulkid (Uki Latifi), ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Kida u be fillimisht e njohur për publikun në performancën e saj në skenën e koncertit të DMX dhe videoklipi i "Murder" ka sken...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Kida ka këto profile/rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  3672

Kida në Kartolina:

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018