A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kida

Boni Zo ➡ Make Some Noise

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Nrmca93


Boni Zo

Si pronare e club'it
jom une mrena
kejt pom shohin,
kejt pom shohin,
krejt pom shohin ej
e di qa ka me ndodh sot,
mrena po shoh plot
ai vete em foli
vete em mfoli vete em foli

Spot njoh kush je ti bejbe...
se qa po don ti bejbe
Po e di qa don ti bejbe

Refreni:
Boni zo mos rrini, pini,
derdhni shishet, krejt
Ka koh rrina deri vone,
edhe sonte s'ka me flejt
Boni zo mos rrini,
pini, derdhni shishet, krejt
Ka kohe rrina deri von
edhe sonte ska me flejt

Jom dal per qef me bo veq
pom afrohet pom afrohet pom afrohet
pe lyp kontaktin... un perinati
nuk i foli nuk i foli nuk i foli ey

Spot njo kush je ti babby qa qa po don ti babyy
Po e di qa po don ti baby...

Refreni:
Boni zo mos rrini, pini,
derdhni shishe, krejt
Ka koh rrina deri vone,
edhe sonte s'ka me flejt
Boni zo mos rrini,
pini, derdhni shishe, krejt
Ka koh rrina deri von
edhe sonte ska me flejt

Un atij si foli...e aj po qet zo
krejt shokve t'vet ju ka thon qe e nxo
Smunesh mem nxon leht se ki shum shum leht
bejbi po duket se hiq so so lehte..

Tash un ty pot lo se mo un skam kohe
mu marr me ty bejb... A nive a nive
Bejbi skam kohe... mu marr me ty mo
une skam koh, a nive a nive

Boni zo mos rrini, pini,
derdhni shishe, krejt
Ka koh rrina deri vone,
edhe sonte ska me flejt
Boni zo mos rrini, pini,
derdhni shishe, krejt
Ka kohe rrina deri von
edhe sonte ska me flejt


Make Some Noise

Like the owner of the club, I am inside
Everyone sees me, everyone sees me, everyone sees me, ey
I know what will happen tonight
Inside I see that it's full
He talked to me by himself, talked to me by himself, talked to me by himself, ey
I don't know you, who are you baby.. What what do you want baby, I know what you want baby!
Refrain:
Make some noise.. Don't sit back, drink, kill all the bottles
There's time.. We stay up until late and tonight we won't sleep
Make some noise.. Don't sit back, drink, kill all the bottles
There's time.. We stay up until late and tonight we won't sleep
I went out for fun.. To have fun on my own
He's approaching me, he's approaching me, he's approaching me
He's asking for my number.. And I purposefully
don't talk to him, don't talk to him, don't talk to him, ey
I don't know you, who are you baby.. What what do you want baby, I know what you want baby!
Refrain:
Make some noise.. Don't sit back, drink, kill all the bottles
There's time.. We stay up until late and tonight we won't sleep
Make some noise.. Don't sit back, drink, kill all the bottles
There's time.. We stay up until late and tonight we won't sleep
I don't talk to him and he keeps doing the macho
To all his friends he said that he would get me
You can't get me easy, it's not so so easy for you
Baby it seems that tonight it's not easy at all...
Now I am leaving you, because I don't have time anymore
To deal with you babe. You got it, you got it?
Baby I don't have time, to deal with you anymore
I don't have time. You got it, you got it?
Refrain:
Make some noise.. Don't sit back, drink, kill all the bottles
There's time.. We stay up until late and tonight we won't sleep
Make some noise.. Don't sit back, drink, kill all the bottles
There's time.. We stay up until late and tonight we won't sleep

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019