A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kida Feat. Xhensila

Uh Baby ➡ Uh Baby

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Translate A Song »

More Translations »


Uh Baby

[REF.:]
Uh baby I
Jo un s'kam faj
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj
Uh baby I, Uh baby I
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj

[KIDA:]
S'ki arsye
Per mu nxi me fol
Krejt senet
Qe mes neve kane ndodh
U kon faji jot
Po faji jot u kon
Un t'kam thon jemi, jemi
Ma t'mire se tjert
Babe na jemi
It was your fault qe na s'jemi
Hala bashk
So don't forget it
Shume mire e di ti, une cfare jam
S'kam ca boj nese ti s'kupton
Ca do qe ti s'mun me pas un e kam
Qysh ti, qysh ti ke menu s'u kon
I didn't wanna let you go
But we gotta know that life goes on
baby on

[REF.:]
Uh baby I
Jo un s'kam faj
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj
Uh baby I, Uh baby I
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj

[XHENSILA:]
U dasht me kon bashk
Se na duhemi
E ca ka ndodh me heret
Un s'du me dit
Edhe pse tash von
Une jam tu prit
Sikur ne
Nuk ka, nuk ka
Te mungoj, e di se sa
S'ka kuptim naj sen me u bo
Ka me u vra se kan me na nda
Po du ty me t'pas
E me ty me u deh
Po du me t'lon
Me ardh me m'ndje
Krejt ca du me pas
Me m'prek babe, ti je
Qysh ti ke menu s'u kon
I didn't wanna let you go
But we gotta know that life goes on
baby on

[REF.:]
Uh baby I
Jo un s'kam faj
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj
Uh baby I, Uh baby I
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj


Uh Baby

Uh baby I,
No it's not my fault,
Uh baby far away,
Don't keep me far away, Don't keep me,
Uh baby I, Uh baby I,
Uh baby far away,
Don't keep me, Don't keep me

Don't have a reason,
To talk about me,
All the things,
That we have done,
It was you'r fault,
Yesyou'r fault,
I have tell u we are we are,
Better than others baby we are,
It was you'r fault that we aren't,
Together and today,
So don't forget it,
You know so good what i am,
I don't have what to do if u don't understand,
That one that u can't have,
I have,
How you think that it was,
I didn't wanna let u go,
But we gotta know that life goes on baby on,

Uh baby I,
No it's not my fault,
Uh baby far away,
Don't keep me far away, Don't keep me,
Uh baby I, Uh baby I,
Uh baby far away,
Don't keep me, Don't keep me

We have to be together,
Because we love each other,
What have done on the past,
I don't wanna know,
Even now it's late,
I'm waiting,
Like us,
It don't have's, It don't have's,
You miss me,
I know how much,
It doesen't have sence to make anything,
They will kill us,
They don't want to keep us together,
I wanna to have u,
And with u to drink,
I wan't to let u,
To come and feel me,
Everythink that i wanna have,
Touch me babe, you are,
How you think that it was,
I didn't wanna let u go,
But we gotta know that life goes on baby on,

Uh baby I,
No it's not my fault,
Uh baby far away,
Don't keep me far away, Don't keep me,
Uh baby I, Uh baby I,
Uh baby far away,
Don't keep me, Don't keep me

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019