A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kida Gjen Sozinë E Saj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  13
[04-01-2016]
Këngëtarja e re Kida ishte nga më të pëlqyerat gjatë 2015-tës. Ajo është tashmë 18 vjeçare dhe pritet të sjellë plot surpriza gjatë 2016-tës.

Së fundmi në rrjetet sociale kemi parë se Kida ka gjetur sozinë e saj, kjo pasi po qarkullojnë disa fotografi të një vajzeje e cila i ngjan vërtetë shumë asaj.

Për më tepër gjykojeni vetë fotob: (B.A/Teksteshqip.Com)

teksteshqip.com © 2007 - 2018