Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Acrostic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Fier 
BIOGRAFIA: Acrostic është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Acrostic nisi karrieren e tij muzikore me Lable-in "UKB", si ideator i këtij Lable ai se bashku më grupin Unikboys realizoj disa këngë, një mixtype (First steps 2011) dhe një album (Mision complete 2012)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Paniku

Jointinjo

Teson

Twentyfour

Tidra

Rameka

Leuname

Eagleye (Kiameti)

Shadow

Zero

Tags: Acrostic, Kiko, Klio Kulla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet