Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Acrostic
  • Vendlindja:
  • Fier 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
Këndon kryesisht: hip-hop

Acrostic është këngëtar i njohur. Acrostic nisi karrieren e tij muzikore me Lable-in "UKB", si ideator i këtij Lable ai se bashku më grupin Unikboys realizoj disa këngë, një mixtype (First steps 2011) dhe një album (Mision complete 2012).

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet