A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Trishtim

Shpresoj

Çdo natë bie me një ëndërr
Dhe zgjohem me një pikëllim
A thua vuajtjet e mia
Nuk kanë kurrë mbarim.
Çdo natë bie me një shpresë
Se nesër do të bëhet më mirë
Por kur zgjohem në mëngjes
E kam edhe më të vështirë.

- poezi nga Kimete Gërvalla


- Poezia u dërgua nga Kimete Gërvalla -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019