Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


King Gold - Twerk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2018

2018-04-29T23:17:40


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Twerk" kënduar nga King Gold.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lindi - Twerk

Ajo m'kqyr si mem njoft mu
Kthehu permas e kupton qa du
Qysh po livrit ti
je ka e bon mas mirti
Un ta lshoj doren n'trup
e ty met lshu shpirti

Ama ni nat ki me pa edhe vet
ti ki mem dasht shum
Edhe fam mos me pas
t'nesrit ka mu tu dok i njofshum
Pare palojna na njehum
femnat e kfjellta i dehum
Edhe nese nuk shimi
prap vrehum

Ref 2 X
Clapp 4X , kejt durt nalt
Twerk 4X , hiq mos u nal

verse 2
Trupin e mir ajo o bomb
me ta po vrana
Netet me ta jan t'gjata
pe thirri ELVANA
Un po pi perveti e tjert per ty
poo pishin
E bojna nxet dalum e gjuhum en 'pishin

Lej qa thojn tjert se nuk
kan tjeter pun
Ti e ki at qmimin qe tjeter
kush sun e pagun

Inati na kan se qa kem nuk ekan
Sikur un jo sun e ban
Gjuna direkt edhe e boj perfekt
Ti merre leht se na e bojna Ran

Ref 2X

Clapp 4 X , kejt durt nalt
Twerk 4x , hiq mos u nal

out : Clapp 4X Twerk 4X

Klevi ABG's - Twerk

REFRAIN:
HEY BABY
ÇA MENOVE TI PER MUA
MOS MENO SE S’TE DUA
HEY BABY
UN TE DUA
HEY BABY
UN, UN TE DUA

KLEVI ABG’s:
AJO SHAKE SHAKE SHAKE
EDHE SHAKE
E KA MA T’MADHE SE NICKY (MINAJ)
KUR E DREDH
E BON TWERK TWERK TWERK
EDHE TWERK
AJO NUK DI
NUK DI SE ÇA ESHT’ WORK
AJO BREDH DREDH MBLEDH HAH
1000 TJER NGA MRAPA I HEDH
THAT TWERK
PO ÇAN PANTALLONAT
THAT TWERK
I SHEMI KOLLONAT

REFRAIN X2:
HEY BABY
ÇA MENOVE TI PER MUA
MOS MENO SE S’TE DUA
HEY BABY
UN TE DUA
HEY BABY
UN, UN TE DUA

THYBA THYBA THYBA THYBA
THYBA THYBA THYBA THYBAA
THYBA THYBA THYBA THYBAAA

AN$:
HEY HEY BABY
QYSH PO T’SHKO LEZETI
NGJITESH NEPER TJER
SI ME PAS BYTH MAGNETI
TWERK TWERK TWERK
TUNU SHKUNU NEPER ÇUNA
BYTHA AQ E MADHE
SA KA GOJEN ANAKONDA
SHKUNESH LART E POSHT
LART E POSHT E POSHT E NALT
VENIN E BON TERMET
EDHE LEZETIN S’JA QET
FIKSOHEN MAS TEJE
SI ME QEN IGGY (AZALEA) VET
FIKSOHEN MAS TEJE
SI ME QEN IGGY (AZALEA) VET
B*TCH
Më Shumë Këngë Nga King Gold:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet