Më mbaj mend (për 1 muaj)

King Records
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

King Records është grup artistësh i njohur. Grupi KING RECORDS u formua qe nga viti 2000 në Ferizaj nga Xhevat Sojeva tash më i njohur si Da.kiLLa. Mirëpo duke pasur parasysh se grupi si grup duhej zgjeruar dhe duke marrë parasysh miqsinë afersinë me talentin pos tjerash dëshiren e flakt që kishin si të ri për bërë RAP në grup u bashkangjitën edhe Maksi Pim-v dhe 2-Rim në vitin 2003 ku filluam me një më të madhe duke përparuar në këtë drejtim, ku tash me posedojm edhe studion tone po me kete emer "KING RECORDS" ku tash kemi edhe antarë tjerë, Black Eagle , Master Gold edhe grupi "LIG" (ACE dhe TITAN antarë te grupit) te cilët u bashkangjiten ne vitin 2007.Paraqitja e parë skenike në emër te grupit pritej mirë nga publiku

Dëshira para se gjithash talentin beri qe maksi te jete producent i grupit edhe i atyre qe deshirojn dhe vlersojn punen e tij.
Grupi KING RECORDS duke treguar dhe deshmuar me punen kenget qe ajo nxorri beri qe shum rep grupe apo edhe solo kengtare po te ketij zhandri te bejne inqzime ne KING RECORDS due dare te kenaqur dhe vlesuar larte punen tone e ne veçanti te producentit Maksi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist